سئو نویسی و بهینه سازی موتور جستجو یک تکنیک است که در انتشار محتوای تحت وب استفاده می‌شود تا بازدید وب سایت و ترافیک سایت را برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو افزایش و خوانندگان بیشتر را جذب کند. دوستان عزیز نوشتن یک محتوای مناسب با استفاده از بهینه سازی موتورهای جستجو که مهمترین آن گوگل است نیاز به مهارت‌های نوشتن خوب برای ایجاد یک مقاله جالب و آسان برای خوانندگان را دارد.

قرار دادن استراتژیک عبارات کلیدی و کلمات کلیدی در متن و اضافه کردن لینک‌ها خوانندگان صفحه شما را تقویت خواهد کرد. مراحل زیر را بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه با استفاده از موتورهای جستجو بهینه سازی مقاله را انجام دهید. با ما همراه باشید!

چگونه محتوای سئو محور بنویسیم؟

مقاله خود را شرح دهید:

مقالات باید به خوبی نوشته شده، جذاب و آموزنده باشند.

متن‌های مفید باید یک زاویه جدید را بر روی یک موضوع خاص قرار ایجاد کنند. یک طعمه خوب در ابتدا بسازید، همراه با اطلاعات مفید باعث خواهد شد که کاربران سایت شما بخواهند خواندن آن را ادامه دهند. مقاله شما باید مفید، سرگرم کننده و یا به هر حال ارزشمند باشد. یک مقاله خوب با محتوای خوب، ترافیک سایت بیشتری را جذب می کند، به این معنی که بسیاری از خوانندگان سایت شما را می بینند.

این امر باعث می شود که مقاله شما جذاب تر برای ارتباط با وبسایت های دیگر و یا بازاریابان (افرادی که سایت های خود را به شما متصل می کنند) می‌شود.  موتور جستجوی گوگل وزن مقالات و وبلاگ ها را بسیار مهم می‌داند. به همین دلیل است که کلمه کلیدی برای افزایش ترافیک سایت بسیار مهم است.

لیستی از عبارات کلیدی و کلمات کلیدی برای مقاله خود را ایجاد کنید:

محتوایی که کلمات کلیدی در آن رعایت شده باشد برای خوانندگان و رتبه بندی گوگل بسیار مفید خواهد بود اگر مقاله با زیرمجموعه ها تقسیم شود، زیرا خوانندگان از آن لذت بیشتری می برند وقتی که می توانند مقاله را با سهولت بخوانند. به عنوان یک یادآوری مهم، اکثر افرادی که سایت ها را مرور می کنند تنها در اینترنت به دنبال مطالعه هستند.

به همین دلیل است که با یک ساخت زیر شاخه ها برای مدت طولانی در صفحه می مانند.

عبارات کلیدی :

برای جذب ترافیک سایت از عبارات کلیدی استفاده کنید ، کلمات کلیدی عباراتی هستند که مردم برای جستجوی اطلاعات در مورد موضوعی که می‌خواهید بنویسید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال، عبارات کلیدی برای یک مقاله با موضوع فروش آنلاین پوشاک یا فروشگاه آنلاین پوشاک میتواند پوشاک آنلاین – خرید لباس اینترنتی – خرید پوشاک از اینترنت باشد که بر روی ترافیک سایت بی تاثیر نیست . جالب است بدانید عبارات کلیدی و کلمات کلیدی توسط “عنکبوت” ثبت شده است، که اسکریپت هایی است که موتورهای جستجو برای هر صفحه در اینترنت ایجاد می کنند.

اسکریپت عنکبوت در سراسر صفحات اینترنت و وب سایت ها ، تجزیه و تحلیل آنها را برای محتوای با کیفیت بررسی میکند. یکی از راه های تشخیص محتوای سایت شما توسط عنکبوت این است که کلمات کلیدی شما را بررسی میکند ، لینک های داخلی و خارجی و حتی مرتبط بودن لینک ها با موضوع شما را نیز بررسی میکند.

برای بهتر شدن رتبه بندی گوگل وبسایت خود شروع به نوشتن کنید:

اطمینان حاصل کنید که هم دستور زبان و هم بدون اشتباه املایی مینویسید که این امر در سئو نویسی سایت شما مهم است.

سئو نویسی ، چگونه محتوای سئو محور بنویسیم؟
سئو نویسی و افزایش ترافیک سایت
  1. عنوان محتوایی که مینویسید را مشخص کنید.
  2. آن را به پاراگراف های کوتاه به subheaders برسانید.(خلاصه ای از محتوای خود را در تگ html پاراگرافدر زیر عنوان بنویسید)
  3. از مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی در ابتدای مقاله استفاده کنید، ترجیحا در اولین جمله و در بند اول.
  4. از کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی بیش از حد استفاده نکنید. آنها را به طور طبیعی در سراسر متن در ریتم خواندن مقاله طبیعی قرار دهید. تراکم کلیدی توصیه شده 1-3٪ است.
  5. برای افزایش ترافیک سایت مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی در عناوین و subheaders را ایجاد کنید.
  6. اگر در متن کلمات کلیدی به راحتی قابل رویت نیستند، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی را با حروف پررنگ یا کدر قرار دهید.
  7. اگر کلمات کلیدی زیادی در محتوا وجود داشته باشد، موتور جستجوی Google شما را به انتهای صفحه راهنمایی میکند. اشتباه تازه کار ها را انجام ندهید و عبارات کلیدی را در 155 تا 200 کلمه قرار دهید.
  8. اگر عنوان شامل عبارت کلیدی باشد، اولین جمله از مقاله نیز باید کلیدی واژه باشد. برای شکستن سادگی متن، سعی کنید مقاله را از طریق یک سوال شروع کنید. الگوریتم گوگل عنوان مقاله شما را اسکن خواهد کرد.
سئو نویسی ، چگونه محتوای سئو محور بنویسیم؟
سئو نویسی و افزایش ترافیک سایت

لینک ها را در مقاله ذکر کنید:

لینک‌ها در سئو نویسی بسیار مهم هستند ، لینک به یک صفحه وب دیگر ( لینک خارجی ) و یا لینک به یکی از صفحات دیگر وبسایت خود شما ( لینک داخلی ) که مربوط به موضوع متن شما باشد. به لینک ها توجه کنید.

همچنین شما می‌توانید یک کلمه یا عبارت را برجسته کنید (آن را Bold کنید) و آدرس وب را که می‌خواهید لینک کنید اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که حتما لینک دهی‌های شما مرتبط باشد.

تاثیر زیادی در سئو نویسی لینک به محتوای خود را بسازید:

حتی اگر یک مقاله عالی نوشته‌اید، باید همه چیز را بررسی کنید. به سادگی، یک لینک به مقاله جدید خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دوستانتان را تشویق کنید تا دوباره آن را به اشتراک بگذارند.
تبدیل کلمات کلیدی به یک لینک قابل کلیک به جستجوگر گوگل اجازه می‌دهد کلمات کلیدی بیشتری را تألیف کند و باید در ابتدا و پایان مقاله ی خود حتما حتما از کلیدی ترین کلمات استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی و تاثیر بر سئو نویسی سایت:

از شبکه‌های اجتماعی مفید استفاده کنید و لینک‌های ایجاد شده از متن محتوای خود را در آنها اشتراک گذاری کنید تا تاثیر سئو نویسی را لمس کنید.

شبکه های اجنماعی تاثیر زیادی در سئو نویسی دارد و هم باعث افزایش ترافیک سایت شما می‌شود. و در آخر میتوان گفت شبکه های اجتماعی تبلیغات رایگان برای شما محسوب می‌شود.

حالا می‌دانید که برای شروع چطور و افزایش – رتبه بندی گوگل – چگونه سئو نویسی کنیم و  محتوای سئو محور بنویسیم.

بهتر است مقاله داستان نویسی برای محتوای سایت و افزایش ترافیک سایت را نیز مطالعه کنید.

و همچنین بهتر است مقاله سئو کار یا مشاور سئو ؟ چگونه درآمد کسب کنیم؟را نیز مطالعه کنید

فروشگاه محتوای آماده توکا