محتوای مناسب برای سایت خود تولید کنید

چه محتوایی برای وب سایت من مناسب است؟

برای افزایش رتبه شما در موتور های جستجو از جمله محبوبترین آنها موتور جستجوگر گوگل باید سایت شما بهترین محتوا را برای ارائه داشت باشد. همانطور که میدانید بهترین راه برای افزایش رتبه شما در گوگل باید وبسایت شما دارای محتوای مناسب ، سئوی هدفمند و همینطور کد نویسی استاندارد را دارا باشد.

با توجه به گذشت زمان و بوجود آمدن وبسایت های گوناگون در اکثر زمینه ها می توان گفت که دیگر زمان کپی برداری و راه های کوتاه و به عبارتی یک شب راه صد ساله را رفتن گذشته است.

باید هدفمند ، با برنامه درست و منظم پیش رفت.

حتما برای شما این سوال پیش آمده است که چرا در این نوشته ، عنوان ” محتوای ” مناسب برای سایت خود تولید کنیدرا انتخاب کرده ایم!

قطعا شما اگر صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید به دنبال محتوای فروشگاهی از جمله عکس ، موشن گرافی ، متن و …برای افزایش بازدید و رتبه خود هستید.

اما توکا برای شما یک پیشنهاد جالب دارد که شاید اکثرا با خواندن این پیشنهاد به فکر تغییر در مسیر کار خود باشند.

محتوای مناسب برای سایت
محتوای مناسب با توکا

اجازه بدهبد با یک مثال شروع کنیم:

آیا شما با شنیدن نام یک ماشین پرنده خوشحال و کنجکاو میشوید؟ احتمالا جواب شما مثبت است اما با شنیدن نام سازنده و یا اینکه چه کسی چطور به این تکنولوژی دست پیدا کرده شگفت زده میشوید؟

بله شما باید فراتر از موضوع کار یا خدماتی که در وبسایت خود دارید محتوا تولید کنید و یا حتی از اخبار داغ و یا محتوای متنی کوتاه و بلند استفاده کنید.

فرض بگیریم که شما یک وبسایت خدماتی در زمینه حمل و نقل بین المللی دارید ، اگر فقط در مورد کار خود بنویسید و یا محتوایی تولید کنید ، به طور مستقیم خسته کننده دیده میشوید و حتی اگر بهترین خدمات هم ارائه کنید ممکن است از رقبای خود عقب بماننید و دیده نشوید.

جال چاره کار چیست ؟ چاره کار برای شما این است که با مسائل جنجالی روز و یا اخبار جانبی کار خود به سمت جذب کردن اکثریت مشتریان خود بروید و آنها را با اطلاعات کاملتر و جامعتر در سایت خود نگه دارید و خدمات خود را در قالبی بهتر عرضه کنید.

اجازه دهید مثال دیگری را مطرح کنیم:

شما صاحب یک وبسایت فروش دوچرخه های حرفه ای هستید بهترین محتوای سایت شما چیست؟

آیا فقط باید به موضوع فروش دوچرخه بپردازید؟

و یا اینکه بهتر نیست از دریچه سلامتی وارد میدان شوید؟

بله اول توضیح جامع ای در ارتباط با رکاب زدن و داشتن تحرک بیشتر و تاثیر مثبت آن با سلامتی توضیح دهید و بعد اخبار داغ مسابقات ورزشی و سپس در ارتباط با موضوع فروش دوچرخه ها با کاربران خود صحبت کنید.

شک نداشت باشید که فروش شما به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد چون شما را حرفه ای میبینند و نه یک فروشنده دوچرخه حرفه ای. پیشنهاد میکنیم استراتژی تولید محتوا را نیز مطالعه کنید.

امید داریم با این نوشته کوتاه راهنمایی مفیدی برای شما باشیم …

بهتر است مقاله سئو نویسی ، چگونه محتوای سئو محور بنویسیم؟ را نیز مطالعه کنید.

و همچنین بهتر است مقاله الگوریتم گوگل ، پاندا ، پنگوئن و مرغ مگس خوار را نیز مطالعه کنید

توکا محتوا عالی!